Ostukorv

0 kingitus(t) 0 €

My Cart -

0 kingitus(t)
My Cart: (0)
Kingitused

24 poolvääriskividest kuulikestega käevõru Chakra

Tootekood: SD16467
12,90 €
Saadavus: Laos
Tarneaeg 3-7 tööpäeva

See imeline Chakra käevõru on universaalne ehe mis mõjutab kõiki sinu Chakraid. Kui kanda seda võru ümber vasaku randme siis mõjub see võru kandjale kui aga ümber parema randme siis mõjutab see ilus ja maagiline võru hoopis kandjat ümbritsevaid inimesi.

Käevõrus on kasutatud vaheldumisi kõiki 7 chakrat mõjutavat erivärvi poolvääriskivist kuulikesi mis kõik koos mõjuvad kandjale harmooniliselt. 

Kogus:

Kuulikeste läbimõõt on 8mm ja neid on kokku 24 - tehtud on nad Karneoolist, Punasest aventuriinist, Kollasest nefriidist, Rohelisest aventuriinist, Helesinisest ahhaadist, Lasuriidist ja Ametüstist.

Chakrad on energiakeskused, mis paiknevad piki selgroogu inimese närvisüsteemi tähtsamates hargnemiskohtades. Kõikidel chakratel on oma valdkond, mida ta meie füüsilises, mentaalses (mõtlemine) ja vitaalses (emotsioonid) kehas mõjutab.

Kui mõni energiakeskus on blokeerunud ja energia ei liigu vabalt, siis avaldub selle chakra negatiivne pool. Olukorra parandamiseks ja enda tervendamiseks elavda vastava chakra energiat.

Kõik chakrad moodustavad ühtse süsteemi ja terviklikuks eluks tuleks tegeleda nende kõigiga. Tasub meeles pidada, et energia liigub alt ülespoole. Kui alumised chakrad on uinunud, siis ei pääse energia hästi ka ülemistesse.

Toote märksõnad

Tootekood SD16467
Värv Puudub
Tootja Ei
Pikkus 5.000000
Width 5.000000
Tarneaeg Puudub
Ei saa maksta kättesaamisel Puudub
upc 825902002
Tarneaeg Puudub
Brand brand
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.