Ostukorv

0 kingitus(t) 0 €

My Cart -

0 kingitus(t)
My Cart: (0)
Kingitused

Hammustuse leevendaja ZAP-IT!

Tootekood: FBGH0024
8,90 €
Saadavus: Toode on laost otsas

Kohene leevendus hammustustele. Peatab sügeluse ja vähendab paistetust, mis on põhjustatud sääse või teiste putukate hammustusest, meduusi ehk millimallika nõelamisest ning nõgese kõrvetusest. Hoiab ära kratsimise tungi. Jätkub kasutamiseks kuni 5 aastaks ja kuni 1000 hammustuse leevendamiseks. Ei vaja patareisid. Ei sisalda mürgiseid kemikaale.

Kasutamine: 1. Asetage lame ots otse sääsehammustuse peale, nahaga kontakti. 2. Hoidke Zap-It!´i esimese kahe sõrme vahel ja vajutage pöidlaga nuppu kiiresti 5 või enam korda. Teie otsustada on see, kui mitu nupuvajutust on Teie jaoks piisav. Mõne minuti pärast sügelus taandub. Toimib ka läbi õhukese kanga.

Tähelepanu! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vähendab vaid sügelust, ei eemalda hammustusest tulenevaid toksiine või infektsiooni. Pöörduge arsti poole, kui Teil peaks olema nakkushaiguse oht või kui Teil esineb mõni kõrvaltoime. Mitte kasutada silmade või huulte läheduses, vältida tundlikke piirkondi. Võib süüdata kergestisüttivaid materjale, mitte kasutada koheselt pärast putukatõrjevahendi pealekandmist. Ei sobi nimestele, kellele on paigaldatud südamestimulaator. Mitte kasutada alla 2-aastastel lastel. Peale toote eluiga hävitada see vastutustundlikult.

Toote märksõnad

Tootekood FBGH0024
Värv Ei
Tootja Ei
Pikkus 7.000000
Width 1.000000
Tarneaeg saadaval
Ei saa maksta kättesaamisel Puudub
upc Ei
Tarneaeg Puudub
Brand brand
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.