Ostukorv

0 kingitus(t) 0 €

My Cart -

0 kingitus(t)
My Cart: (0)
Kingitused

Helendav Kokteili klaas

Tootekood: FDZ150027
9,90 €
Saadavus: info tarneaja kohta info@funbox.ee

Just nende helendavate kokteili klaasidega saad lisada oma niigi kõige erilisemale ja romantilisemale õhtule sära ja originaalsust!

Helendavad kokteili klaasid muudavad värvi ning helendavad. Kokku on 7 erinevat värvi mille vahel valida või võib ka lasta lihtsalt kõikidel värvidel automaatreziimil vahelduda.

Just nende helendavate kokteili klaasidega saad lisada oma niigi kõige erilisemale ja romantilisemale õhtule sära ja originaalsust.

Helendavad kokteili klaasid muudavad värvi ning helendavad. Kokku on 7 erinevat värvi mille vahel valida või võib ka lasta lihtsalt kõikidel värvidel automaatreziimil vahelduda. Ilus ja mugav disain võimaldab kergesti ilma kruvikeeraja abita vahetada patareisid ning pärast pokaali jala alt ära keeramist võite ka teda pesta ohutult nõudepesumasinas.

Toote märksõnad

Tootekood FDZ150027
Värv Ei
Tootja Ei
Pikkus 10.000000
Width 10.000000
Tarneaeg saadaval
Ei saa maksta kättesaamisel Ei
upc Ei
Tarneaeg Ei
Brand brand
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.