TASUTA TARNE alates 59€ tellimustele!

Ostukorv

0 kingitus(t) 0 €

My Cart -

0 kingitus(t)
My Cart: (0)
Kingitused

Kraabitav Poster Paaridele

Tootekood: FBGAD02884P16
29,90 €
Saadavus: Laos
Laos olemas, Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Poster paaridele armsate ideedega kuidas veeta romantiliselt aega!

See on väga eriline ja armas kingiidee armunutele, mis sisaldab hulgi unustamatuid hetki ja palju rõõmu!
Posteril on kujutatud ühte suurt südant mis omakorda koosneb paljudest väikestest südamekestest millel iga-ühel on kirjas mingi ülesanne/tegevus! Rohkem kui 100 ülesannet/teguvust kindlustavad selle, et teie suhe ei muutu igavaks ja teil on alati midagi koos teha!.

Et muuta teie ühised hetked kaasa haaravamaks ja erilisemaks on ülesanded/tegevused jagatud mitmesse kategooriasse:

Little Pleasures (väikesed/lihtsad tegevused) – need ülesanded/tegevused mida saata ellu viia kohe (näiteks hommikusöögi serveerimine voodis jne).

Shared Activities (ühised tegevused) – need on ülesanded/tegevused millega saate/peate tegelema koos kas kodus või väljas (näiteks lauamängude õhtu, jalutada lapsepõlve lemmik kohas jne jne).

Slightly Bigger Challenges (natuke keerukumad ülesanded) – ülesanded/tegevused mis vajavad natuke rohkem harjutamist, organiseerimist ja mõnikord ka mugavustsoonist väljumist.

Adventures (seiklused) – need on ülesanded/tegevused mis jäävad meelde pikkadeks aastatakse!

Breathtaking Experiences (Wau faktooriga ülesanded/tegevused) – kõige huvitavamad ja põnevamad ülesanded/tegevused mis muidugi vajavad ka võibolla rohkem organiseerimist ja finantse!

Kraabitav-poster on lihtsalt suurepärane kingiidee näiteks Sõbrapäevaks, pulmadeks, või juubeliks. Kõik ülesanded/tegevused on spetsiaalselt välja mõeldud, et stimuleerida paari ettekujutlusvõimet ja aidata neil luua palju unustamatuid mälestusi mida saaks meenutada ka mitme aasta möödumisel


Mõõtmed: 80 x 58сm
NB! Tekst postril on Inglise keelne!

 

Kogus:

Toote märksõnad

Tootekood FBGAD02884P16
Värv Ei
Tootja Ei
Pikkus 7
Ei saa maksta kättesaamisel Ei
Tarneaeg Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Width 7
upc Ei
Mõõtmed Ei
Brand brand
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.