Ostukorv

0 kingitus(t) 0 €

My Cart -

0 kingitus(t)
My Cart: (0)
Kingitused

Küünal Archangel Metatron

Tootekood: SD16935
6,90 €
Saadavus: Laos
Tarneaeg 3-7 tööpäeva

See valgus effektiga ja sõnumiga küünal on nagu abiline mis avab ja sulgeb vaimseid uksi, et keha, hing ja mõistus saaks paraneda, kasvada või muutuda! Erinevate sõnumitega küünlad on mõeldud erinevate eesmärkide saavutamiseks! Küünalt võib kasutada nii toas kui ka õues. Põlemisaeg ~62 tundi! 100% Parafiinist küünal!

Kogus:

Sellele küünlale on trükitud:

"Feel the light of God inside of you. Turn your face towards the light, so the shadows will no longer hassle you. Feel my love - it will protect you and give you the courage to let your own light shine."

Küünlaleek ilmestab inimeste koosviibimisi nii toas kui õues. Küünlahelgi mahe sära loob õdusust, hubasust ja romantilist meelt ning peletab tusatuju.

Samas ei tohi unustada, et küünlaleek on elav tuli, mis võib hooletuse korral põhjustada palju pahandust.

Toote märksõnad

Tootekood SD16935
Värv Ei
Tootja Ei
Width 6.000000
Tarneaeg Tarneaeg 3-7 tööpäeva
Pikkus 6.000000
Ei saa maksta kättesaamisel Puudub
upc 900593
Kellele kinkida? Naisele, Mehele. Sõbrale, Sõbrannale, Tuttavale, Abikaasale, Töökaaslasele, Vanematele, Sugulastele, Armsamale, Iseendale, Kontorirotile, Loomingulisele inimesele, Õpetajale, Romantikule, Sisustajale
Sobib tähtpäevadeks: Pulmad, Sünnipäev, Soolaleiva pidu, Nimepäev, Tüdrukute õhtu, Sõbrapäev, Emadepäev, Naistepäev, Jõulud, Aastavahetus, Juubel
Mõõtmed 14 x 6 cm. (240 g.)
Tarneaeg Ei
Brand brand
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.