Ostukorv

0 kingitus(t) 0 €

My Cart -

0 kingitus(t)
My Cart: (0)
Kingitused

Suur fotokruus (550ml)

Tootekood: FB021601
11,904 €
Saadavus:
Pole saadaval

Kingitus neile, kellele tavalisest tassitäiest kuumast joogist jääb väheseks. Kas Teie lähedasele või sõbrale meeldib juua palju kohvi, teed või kakaod? Siis on just see ekstrasuur fotokruus (ca 550ml) neile parim kingitus.

Toodet on võimalik osta ka kinkekarbis(erinevad valikud saadaval)

Teie pilt ja tekst trükitakse tassile vastupidavas sublimatsioonitehnikas, tassi võib pesta ka nõrga pesutsükliga nõudepesumasinas, kuid soovitame siiski käsipesu.

Kuidas tellida

Fototassi tellimiseks lisa pilt (lahtrisse kus on kirjas lisa pilt) ja kirjuta tekst (lahtrisse tekst)! Vaikimisi on pilt prinditud paremale küljele ja tekst vasakule küljele. See tähendab, et hoides tassi paremas käes, siis pilt jääb väljapoole ja tekst Teie poole.

Kõik erisoovid seoses testi/pildi paigutuse ja värviga palume lisada tellimuse kommentaaridesse või saata e-posti teel: info@funbox.ee!

Kui mingil põhjusel tellimuse esitamine ei õnnestu, siis võtke kindlasti meiega ühendust info@funbox.ee või 56 948 305.

Toote märksõnad

Tootekood FB021601
Värv Ei
Tootja Ei
Pikkus 15.000000
Width 15.000000
Ei saa maksta kättesaamisel Ei
Tarneaeg Pole saadaval
upc Ei
Mõõtmed 10 x 11 cm. (550 ml)
Brand brand
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.